LHS releases fourth quarter honor rolls

Quarter 4

A Honor Roll

Seniors: Hunter Ahrendt, Trista Baustian, Ayden Bonnett, Kendall Buss, Elise Ferrell, Trygve Gangestad, Kayetlin Huiskes, Olivia Huisman, Griffen Jarchow, Cody Mounce, Ethan Rahm, Kristin Rud, Madeleine Schmuck, Cheyenne Schutz, Casey Sehr, Jacey Smith, Macy Stratton, Hope Thorson, Luke Thorson, Chance Tunnissen, Brooklyn Ver Steeg, Olivia Wieneke.

Juniors: Justis Ahrendt, Mariam Alinizi, Abigail Anderson, Ross Bergman, Emma Beyer, Parker Carbonneau, Phoebe DeBates, Egypt Forrest, Sarah Gehrke, Emmanuel Gonzalez, Jacie Graham, Lauren Hansen, Jocelyn Hart, Tori Hemme, Camden Hoven, Grace Ingebretsen, Camden Janiszeski, Anja Jarchow, Ashlyn Johnson, Katharine Kelm, Reese Louwagie, Jocelynn Mann, Lacey Morseman, Ethan Nath, Mallory Nelson, Logan Ommen, Isabella Oye, Joseph Remme, Alyia Renken, Averill Sehr, Carsen Tofteland, Kamryn Van Batavia, Cedar Viessman, Mallory Von Tersch, Ava Vortherms, Christina Wagner, Elizabeth Wagner.

Sophomores: Morgan Ahrendt, Tyler Arends, Alexsis Berg, Zoey Berghorst, Kayla Bloemendaal, Brynn Boyenga, Kai Buss, Cassandra Chesley, Conner Connell, Jenna DeBates, Elliot Domagala, Ryan Fick, Elle Halverson, Henry Hartquist, Roselynn Hartshorn, Kyliauna Hendricksen, Uriel Hernandez, Julia Hoogland, Kira John, Patrick Kroski, Maya Limones Gonzalez, Jacob Madison, Evan McCrary, Makena Nelson, Alyssa Petroff, Dennie Sandbulte, Tori Serie, Elizabeth Smidt, Sarah Stegenga, Skylar VanderSteen, Brooklyn Wicks, Steven Woods.

Freshmen: Keaton Ahrendt, Payton Behr, Zachary Brown, Leif Ingebretsen, Katia Jarchow, William Johnson, Caitlin Kindt, Brianna Kinsinger, Linkon Knorr, Nora Louwagie, Andrea Luitjens, Xavier McKenzie, Emma Nath, Janica Oechsle, Hallie Pergande, Katherine Pizel, Ella Reisdorfer, Maria Rops, Layne Sasker, Hannah Sneller, Sage Viessman, Piper Wynia.   

 

Quarter 4

B Honor Roll

Seniors: Rylee Anderson, Jase Arp, Hannah Baker, Reghan Bork, Luke Bosch, Seth Bose, Zachary Bradley, Lauren Buss, Jordyn Cleaveland, Nathaniel Cole-Kraty, Billi Connell, Pierce Cunningham, Carter Davis, Timothy Eisma, Kyle Ferguson, Jordan Friedrichsen, Hunter Gaffaney, Morgan Gonnerman, Jacob Hansen, Megan Janshen, Burke Johnson, Kyle Kephart, Noah Mehlhaff, Justin Mente, Emely Montes Rodriguez, Trissa Morseman, Mary Opitz, Chase Overgaard, Eli Radtke, Silvia Recuero, Braydon Ripka, Ashton Sandbulte, Grace Sandbulte, Lacey Sasker, Alenya Sayavong, Brenn Siebenahler, Macie Swenson, Tanner Terrio, Mia Wenzel.

Juniors: Gannon Ahrendt, Josie Anderson, Brock Behrend, Brady Bork, Zachary DeBoer, Lily Ehlers, Marcus Feit, Yoselyn Gonzalez Quintana, Andy Halverson, Nicholas Hansen, Jadyn Hart, Kaleb Hein, Tiana Lais, Isabella Lanoue, Cole Mann, Deziree Nath, Carly Olson, Lola Peterson, Krystyn Skindelien, Ryenn Stegenga, Bonita Tiesler, Kaylee Voorhees.

Sophomores: Tucker Banck, Anika Boll, Hailey Boll, Abby Boltjes, Cash Bonnett, Morgan Bonnett, Zakada Bradley, Sarah de Cesare, Brendan Eidem, Kenedee Franken, Morgan Hadler, Michael Halsne, Izabel Honerman, Addison Huiskes, Morgan Jonas, Cade Kracht, Spencer Kracht, Ava Loosbrock, Joelia Lopez-Bomstad, Emma Lusty, Gracie Nath, Rayann Remme, Tyler Rolfs, Sawyer Sasker, Will Serie, Kiesli Smith, Zachary Terrio, Perceyis Trierweiler, Hannah Vaudrin, Zane Verba, Josie Voorhees, Aiden Worshek.

Freshmen: Bethany Behr, Jaycee Chapa, Hailey Como, Kaitlin Conger, Amira Cowell, Lucky Dara, Audrie DeBates, Trevor DeBates, Marcos Diaz, Madison Hansen, Kaleb Hemme, Zariah Holmgren, Ashton Hood, Owen Janiszeski, Ryker Johnson, Camden Kunkel, Christopher Matthiesen, Elijah McLendon, Liam Murphy, Dylan Ommen, Corynn Oye, Tucker Remme, Carter Sehr, Maren Stegenga, Kendra Thorson.

 

Comment Here