Luverne Middle School announces honor rolls

Luverne Middle School

Honor Roll

 

Quarter 2

A Honor Roll

Eighth Grade: Dalwa Alinizi, Isaiah Bartels, Claire Baustian, Tacey Baustian, Sydney Biever, Alexa Chesley, Colby Crabtree, Graham Cunningham, Hannah Ehlers, Madigan Flom, Meagan Hansen, Nicole Hoogland, Anna Huisman, Amelia Jarchow, Kacie Kracht, Sophia Lanoue, Carter Loosbrock, Jonah Louwagie, Kaitlyn McDowell, Reka Meinerts, Meghan Molberg, Gunnar Oldre, Melanie Rittenhouse, Austin Watts-Boll, Jordan Winter.

Seventh Grade: Kaitlyn Anderson, Peter Baustian, Ethan Beyer, Annaliese Braucht, Xavier Carbonneau, Rachel DenHerder, Regan Feit, Dyllon Gehrke, Josephine Golla, Rahma Hassan, Ellie Hodgen, Benjamin Jarchow, Elise Jarchow, Shelby Kracht, Destiny Matthiesen, Autumn Nath, Ainslie Robinson, Brynn Thier, Solveig Tofteland, Cade Wenninger, Gracie Zewiske.

Sixth Grade: Hunter Ahrendt, Rylee Anderson, Trista Baustian, Seth Bose, Pierce Cunningham, Elise Ferrell, Trygve Gangestad, Kester Grimm, Kayetlin Huiskes, Olivia Huisman, Griffen Jarchow, Tenley Nelson, Kristin Rud, Lacey Sasker, Madeleine Schmuck, Cheyenne Schutz, Casey Sehr, Hope Thorson, Chance Tunnissen, Brooklynn Ver Steeg, Olivia Wieneke.

 

Quarter 2

B Honor Roll

Eighth Grade: Bailey Anderson, Tate Baum, Justice Brandt, Quinn Buss, Anita Cole-Kraty, Brody DeBates, Jacqueline Diaz, Carson Ehde, Sara Ernst, Jonah Friedrichsen, Madison Gebauer, Caitlun Halverson, Kynzie Hamann, Alexandra Hartman, Noah Herman, Zayda Holmgren, Gracie Hudson, Ivy Hudson, Chandra Javner, Sydne Johnson, Talia Kindt, Jaden Knips, Joel Kruse, Gabrielle Miller, Alyssa Nattress, Nathan Nekali, Samantha Niessink, Gryphon Noerenberg, Matthew Renken, Tyler Roberts, Gracie Rozeboom, Austin Schipper, Colton Schutz, Matthew Sehr, Riley Siebenahler, Isabel Smeins, Cole Stoltenberg, McKenzie Swenson, Mallory Thorson, Brayden Tofteland, Jacob Von Tersch, Andrew Wagner, Sydney Wicks, Meghan Witte.

Seventh Grade: Russell Aanenson, Zachary Ahrendt, Cooper Arends, Rebecca Austin, Brody Bonnett, Seno Chanthalangsy, Bailey Cowell, Ethan Curtiss, Tyricia Davis, Marshal DeHaven, Isaac Eidem, Cassie Flanagan, Mia Halverson, Trevor Halverson, Emma Hinz, Katarina Horn, Gretchen Jacobsma, Kameron Keene, Elisabeth Kelm, Alex Mann, John Miller, Brodi Oakley, Carlton Oftedahl, Rozilyn Oye, Katlin Petronek, Sadie Reisdorfer, Genevieve Rolfs, Jayson Rops, Hunter Sandbulte, Paige Sandbulte, Savannah Siebenahler, Haleah Soto, Nathan Spillman-Lindsley, Tiffany Suelter, McKenzie VanGrootheest, Lauren Ver Steeg, Leah Wynia.

Sixth Grade: Kaden Anderson, Hannah Baker, Brandon Berghorst, Reghan Bork, Luke Bosch, Kendall Buss, Billi Connell, Sam Emery, Kyle Ferguson, Blake Frahm, Jordan Friedrichsen, Daniella Gacke, Hunter Gaffaney, Morgan Gonnerman, Jacob Hansen, Hamza Hassan, Matthew McClure, Justin Mente, Mary Opitz, Chase Overgaard, Eli Radtke, Ethan Rahm, Ethan Roemeling, Ashton Sandbulte, Grace Sandbulte, Colin Schoeneman, Jacey Smith, Macie Swenson, Luke Thorson, Brielle Watters, Mia Wenzel, Dawson Wicks.

Comment Here